F&B manažér Tále, a.s.

Ski, Golf & Hotel Resort Tále

Miesto práce
Horná Lehota-Tále
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedlo + nápoje + ľudia + kreativita = emócia + zážitok = spokojný hosť.

Ak vieš, čo to znamená spokojní hostia, ak si hladná/hladný po výzvach, ak máš chuť plánovať, organizovať a máš mať chuť viesť svojich kolegov, ak klienti dokážu vycítiť tvoj proklientsky prístup a ak ti to páli aj obchodne /pretože príležitostí je veľa, no len niektorí ich vidia a vedia, čo s nimi urobiť/ príď nás presvedčiť nie len svojim príjemným vystupovaním a my ti za to zveríme kolegov, hostí a takmer celý areál.

Tvojou úlohou bude:
- zabezpečovanie a starostlivosť o bezproblémový chod 4 gastro prevádzok v rezorte SKI & Golf Tále s dôrazom na úroveň a kvalitu poskytovaných služieb a koordináciu práce jednotlivých úsekov
- zabezpečovanie príprav akcií v spolupráci s obchodným oddelením podľa požiadaviek klienta (príprava kongresových miestností, občerstvenie, technické vybavenie a pod.) s osobnou účasťou na pripravovaných akciách s dohliadaním na ich bezproblémový priebeh
- zodpovednosť za efektívne riadenie, kontrolu, vedenie a organizovanie podriadených zamestnancov, plánovanie ich dochádzky, zabezpečenie rozpisu pracovných zmien podľa aktuálnych potrieb s prihliadnutím na optimalizáciu ľudských zdrojov a sezónnosť, obsadenosť
- spolupráca so šéfkuchárom a vrchným čašníkom pri príprave nových jedálnych a nápojových lístkov, sezónnych menu a ponúk stravovania pre eventy, organizované akcie a pod. s ohľadom na sledovanie a implementáciu nových trendov
- systémové riadenie zásob, tvorba receptúr, kalkulačných listov a interných smerníc a kontrola ich implementácie do praxe. Zodpovednosť za hospodárenie stravovacích prevádzok, odťažovanie skladu, správne nastavenie predaja podľa PLU na kasách, kontrola podkladov pre fakturáciu. Výber vhodných dodávateľov.
- zodpovednosť za čistotu a hygienu v rezorte a kontrola dodržiavania HACCP štandardov
- zodpovednosť za výkon a priebeh inventúr, ich vyhodnotenie a hospodárenie všetkých stravovacích prevádzok rezortu
- zodpovednosť za plnenie finančných plánov stanovených vedením spoločnosti

Spoločnosť Tále a.s. je zárukou stability, istoty a pracovný pomer prebieha po celú dobu výkonu v zmysle platných zákonov.

Za výhody považujeme:
- prácu v stabilnej spoločnosti
- motivujúce platové ohodnotenie
- príjemný kolektív
- možnosť rozvoja kariérneho rastu
- možnosť podieľať sa na smerovaní a koncepte prevádzky
- wellness, golf, angličtina
- práca v dynamickom kolektíve,
- firemný telefón, notebook, ubytovanie a strava zabezpečené
- istota pracovnej pozície aj počas pandémie
- férové platové podmienky

Prosíme Vás o zaslanie len životopisu, motivačný list nie je potrebný.
Po dôkladnej analýze životopisov budú vybraní uchádzači kontaktovaní telefonicky a pozvaní na osobný pohovor (tel. kontakt nutnosťou).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

služby cestovného ruchu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
BlueGastro - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

hoteliérstvo

Počet rokov praxe

3

Prax na podobnej pozícii
Komunikačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
Skúsenosti z oblasti gastronómie a hoteliérstva
Skúsenosti s pokladničným systémom Blue Gastro a hotelovým systémom Horec

Ski, Golf & Hotel Resort Tále tvorí golfové ihrisko, lyžiarske stredisko, dva hotely a reštaurácie. Počas letnej sezóny sa v rezorte konajú prestížne komerčné, ale aj športové golfové turnaje, v zime je spoločnosť zameraná na individuálne lyžiarske pobyty, lyžiarske výcviky a organizáciu komerčných lyžiarskych pretekov. Celoročne organizujeme konferencie, školenia, teambuildingy a cieľovou skupinou sú aj individuálni hostia, ktorí si prídu oddýchnuť do nášho rezortu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Sotak
Tel.: +421486712201
E-mail: poslať životopis
ID: 4500048  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac