Reagujte bez životopisu
Logo PARADIS Jewelry Slovakia s.r.o.

Asistentka predaja v klenotníctve OC Optima Košice

PARADIS Jewelry Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Obchodné Centrum Optima, Moldavská cesta 32, Košice
Termín nástupu
1.7.2024
1 300 EUR/mesiacFix: 1000€/ netto + pohyblivá zložka mzdy závislá od predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pripojte sa k nášmu tímu! Hľadáme ambicióznu a vášnivú asistentku predaja pre našu novootvorenú rodinnú predajňu šperkov. Ak vás baví predaj, práca s ľuďmi a máte radi prácu so šperkami, potom je táto ponuka práve pre vás.

Ponúkame vám:

• možnosť rásť a rozvíjať sa spolu s nami
• pracovať pre spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou
• pracovať v príjemnom a modernom pracovnom prostredí, kde sa vaša kreativita a vášeň pre predaj ocenia
• získať cenné skúsenosti v oblasti predaja a zákazníckeho servisu
• 2týždňové školenie priamo v centrále mimo EU
• pravidelné školenia a každodenná podpora
• zamestnanecké zľavy

Požadujeme:
• prvotriednu prezentáciu šperkov
• aktívny kontakt so zákazníkmi, poskytovanie informácií o šperkoch a zabezpečovanie vysoko kvalitného prozákazníckeho servisu
• práca s PC, s pokladňou, telefonická komunikácia
• prijímanie a vybavovanie reklamácii
• inventarizácia tovaru a údržba predajne, udržiavanie poriadku a estetiky interiéru
• práca v tíme s cieľom dosiahnuť stanovené predajné ciele
•príjemný a profesionálny prístup k práci a k ľuďom
• ochotu učiť sa a prispievať k úspechu nášho tímu

Zamestnanecká zľava

Pohyblivá zložka mzdy (podľa predajov)

Práca v stabilnej spoločnosti

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

Predajca, asistent predaja

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Paradis vznikla v roku 1992 v Moldavsku. Postupom času firma vybudovala sieť klenotníctiev a dnes jej prevádzky nájdete v Moldavsku (7 predajní), Rumunsku (3 predajne) a svoju prvú prevádzku otvára na Slovensku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Vargová
Tel.: +421905500929
E-mail: poslať životopis
ID: 4824065  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac