Logo MAC - GASTRO spol. s r.o.

Hotelový zriadenec / Portier pre Apollo hotel****, 1000,-Eur+príplatky

MAC - GASTRO spol. s r.o.

Miesto práce
Apollo Hotel, Dulovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
nástup možný ihneď
Od 1 000 EUR/mesiac-k základnej mzde prislúchajú príplatky za víkendové pracovné zmeny a sviatky v zmysle Zákonníka práce -Osobnostné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Privítanie hostí, prichádzajúcich do hotela
-Pomoc s batožinou
-Podávanie informácií, navigácia, aktívna komunikácia, zodpovedanie otázok hostí, vyriešenie ich požiadaviek a znalosť produktu
-Sprevádzanie hostí do Wellness centra, prípadne k hotelovej izbe
-Vykonávanie jednoduchých prác technického charakteru, pomoc v rámci hotelového parkoviska v prípade potreby
-Pomoc s jednoduchými prácami na recepcii
-Obchôdzky po hoteli
-Tímová spolupráca a ochota pomôcť
-Práca v denných zmenách vrátane víkendov a sviatkov
-Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

-Práca ste stabilnú, slušnú a zodpovednú spoločnosť.
-Istota stálej a pravidelnej mesačnej mzdy.
-Motivačné ohodnotenie a odmeny.
-Aktívne využívanie cudzích jazykov a komunikácia so zahraničnými hosťami.
-Práca v mladom dynamickom kolektíve.
-Kvalitné stravovanie vo vlastnej zamestnaneckej jedálni.
-Možnosť využívať wellness centrum.
-novoročný večierok pre zamestnancov
-odmeny pre zamestnancov roka

Informácie o výberovom konaní

Práca na zmeny.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám prosím Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je vítaná, nie je však povinná.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Proklientsky zameraný prístup a radosť z práce s ľuďmi, dobré komunikačné schopnosti, aktívny prejav a profesionálny úsmev. Príjemné vystupovanie, schopnosť vyhodnotiť situáciu a pracovať pod stresom. Schopnosť spoľahnúť sa sám na seba, a zároveň byť dobrým členom tímu. Schopnosť pracovať na zmeny. Znalosť anglického a slovenského jazyka na bežnej komunikačnej úrovni je povinná, každý ďalší svetový jazyk je vítaný.

Etablovaná spoločnosť s 30 ročnou tradíciou, známa zodpovednosťou a slušným prístupom. Spoločnosť vlastní a prevádzkuje Apollo Hotel **** na Dulovom námestí v Bratislave (www.apollohotel.sk, Ig, Fb).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4823457  Dátum zverejnenia: 10.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac