Recepčná

LOKOMOTÍVA a.s. Košice

Miesto práce
Čermeľská cesta 1, Košice
Termín nástupu
po zaučení
Mzdové podmienky (brutto)
5,31 EUR/hod.Príplatky za víkendy, nočné služby a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie.

- Uvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií hosťom.

- Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, prepájanie hostí.

- Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti.

- Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácii hostí.

- Zabezpečovanie komfortu pre hosti (občerstvenie, poradenstvo, servis).

- Administratíva spojená s chodom recepcie.

- Zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení a takisto dodržiavanie poriadku v okolí recepcie.

- Stravovanie vo vlastnej reštaurácii

Hľadáme pracovníka so zníženou pracovnou schopnosťou minimálne 40%.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.6.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Booking.com - Základy

komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, ústretovosť, tímová práca, flexibilnosť

Spoločnosť sa venuje športovej činnosti viacerých klubov, prenájmu objektov a hotelovo reštauračnej činnosti.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Hricová
Tel.: +421918770666
E-mail: poslať životopis
ID: 4823118  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,31 EUR/hod.