Sales manager

Elkem Carbon Slovakia, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 12, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívna akvizícia nových obchodných príležitostí, starostlivosť o aktuálnych klientov
• spolupráca na rozvoji obchodnej stratégie s korporátnym managementom
• spracovanie a vyhodnocovanie požiadaviek zákazníka, ich spracovanie vo forme podkladov pre tvorbu výrobného plánu
• vypracovanie mesačných, kvartálnych a ročných podkladov pre potreby ekonomického oddelenia
• vypracovanie pravidelných mesačných reportov
• analýza a vyhodnocovanie situácie na trhu (možnosť potenciálnych klientov, stav konkurencie, trendy), návrh prípadných operatívnych obchodných aktivít
• tvorba marketingového plánu a jeho realizácia, koordinácia, kontrola a vyhodnocovanie
• spolupráca na medzinárodných tendroch
• vypracovanie obchodných ponúk a následných zmlúv
• riadenie obchodného oddelenia, monitorovanie výkonnosti a sledovanie KPIs

• práca v medzinárodnej spoločnosti
• možnosť ďalšieho kariérneho rastu a osobnostného rozvoja
• podnetné pracovné prostredie
• 13.a 14. plat
• ďalšie množstvo benefitov v zmysle Kolektívnej zmluvy
• občasná možnosť homeoffice
• jazykové vzdelávanie

v prvom kole budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• organizačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti

• technické a strategické myslenie,

• ochota cestovať

• schopnosť viesť a motivovať team

Na pozíciu Sales Managera hľadáme kolegu, ktorý bude na jednej strane tímovým hráčom, avšak na strane druhej bude samostatným a sebavedomým reprezentantom našej spoločnosti na medzinárodnej scéne.

Spoločnosť Elkem Carbon Slovakia, a.s. je etablovaným hráčom na medzinárodnom trhu s viac ako 70-ročnými skúsenosťami v oblasti spracovania rôznych typov uhlíkových materiálov. Počas viac ako siedmich dekád prešla viacerými míľnikmi, ktoré sa zapísali do jej histórie a znamenali jednoznačné posilnenie jej pozície na trhu. V júni minulého roka sa stala členom medzinárodnej skupiny Elkem, čo sa okamžite prejavilo na ďalšom rozvoji spoločnosti. Naše výrobné portfólio zahŕňa viaceré druhy nauhličovadiel najmä pre oceliarsky a zlievarenský priemysel, ako aj rôzne typy uhlíkových hmôt pre výrobu ferozliatin, karbidu vápnika, medi, atď. Naše produkty expedujeme nielen v rámci domáceho, ale najmä medzinárodného trhu so zameraním najmä na Európu (vrátane Balkánu), Severnú Ameriku, Afriku či časť Ázie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4821397  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac